Жанр ТВ Передачі на сьогодні
рік
Країна

Фільм дивитися онлайн »13.09.2018» Колумбія - Аргентина, 12 вересня »ТВ Передачі на сьогодні»

У США на «МетЛайф-Стедіум» збірна Колумбії 12 вересня візьме збірну Аргентини в рамках товариської зустрічі. Початок поєдинку - о 03:00 за московським часом.

На чемпіонаті світу збірна Колумбії відносно легко вийшла з групи: за три матчі хлопці ще Хосе Пекермана набрали шість очок (при п'яти забитих і двох пропущених голах).

В 1/8-й фіналу «кав'ярника» поступилися збірній Англії в серії після матчевих пенальті. Начебто і ударів вистачало (30 на обидві команди), але через постійні фолів (36 порушень і 8 жовтих) сама гра була не дуже видовищною.

Після Мундіалю футбольне керівництво Колумбії змінило тренера. Точніше, дало добро на зміну - Пекерман сам захотів піти. Пост рульового зайняв селекціонер молодіжної команди країни Артуро Рейес.

Під його керівництвом збірна Колумбії в Майамі на силу обіграла Венесуелу 2: 1. Пропустили «кав'ярника» першими вже на 4-й хвилині, у другому таймі відігралися, а перемогу вирвали за кілька секунд до фінального свистка. І це при Фалькао, Санчес і Куадрадо в складі.

Збірна Аргентини на Мундіалі теж далеко не просунулася. Навіть зі своєю головною зіркою Ліонелем Мессі «альбіселеста» дійшли тільки до 1/8-ї фіналу.

Там вони в божевільному матчі програли майбутньому чемпіону - 3: 4. Казанським глядачам пощастило: з восьми влучень у ворота на обидві команди вони побачили сім голів, а також надивилися на «літаючі ноги» (36 фолів на два колективи) і на відродження інтриги (гол Агуеро на 93-й хвилині).

Після вильоту національної команди Асоціація футболу Аргентини прийняв відставку Хорхе Сампаолі і затвердив тренерський дуумвірат Ліонеля Скалоні і Пабло Аймара. Причому перший раніше тренував збірну 17-річних хлопців.

Можливо, тому новий дует вирішив почати з чогось простіше - НЕ викликав більшість своїх зірок і перший матч провів проти Гватемали. Проблем не зазнав - перемога 3: 0. Але що далі? ..

А далі тільки одне - нова зміна тренера безпосередньо перед іграми Копа Америка. Тому що амбіції Мессі і Ко набагато вище рівня тренерів юнацьких команд.

З огляду на, що в складі колумбійців присутні (і навіть грають) Радамель Фалькао, Хуан Куадрадо і Карлос Бакка, очікуємо непростої гри для аргентинської молоді hdplaneta.online.

Ризиковано, але великі рахунки дуже вірогідні в матчах Напіврезервний команд. А при тому, що навряд чи Колумбія буде грати основою все 90 хвилин, вона теж може пропустити. Як мінімум один раз.